Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

 Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

07 жовтня 2019 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств.

Комунальники також обговорили роботу підприємств ЖКГ за період з 30.09.2019 року по 06.10.2019 року та основні завдання на поточний тиждень, зокрема зупинившись на наступних питаннях: про підготовку міського господарства до опалювального періоду 2019-2020 років та сталого його проходження, готовності підприємств та установ до зимової експлуатації; про осінній місячник з благоустрою та санітарної очистки міста, який розпочнеться з 15 жовтня; про початок ремонтних робіт асфальтного покриття проспекту Праці (мікрорайон «Цукровий завод»); про вуличне освітлення та освітлення підземного пішохідного переходу; щодо зносу аварійних дерев; тощо.

Наприкінці наради Людмила Григорівна підвела підсумки, акцентувавши увагу на тому, що першочерговим завданням є підготовка об’єктів до зими. За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.