Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

25 листопада 2019 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко, за участю секретаря міської ради Сергія Бондарчука та першого заступника міського голови Олександра Кукурузи, відбулась щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств.

В ході наради посадові особи доповіли про виконання доручень отриманих на попередньому засіданні, обговорили організаційні питання стосовно заходів запланованих на поточний тиждень та більш детально говорили про проведену роботу адміністрації КП «Первомайський міський водоканал» щодо погашення заборгованості населення перед підприємством; про закінчення капітального ремонту верхнього шару покриття центральної алеї міського парку культури та відпочинку «Дружба народів»; про звернення мешканців вул.. Г.Мазепи щодо вивезення побутових відходів; та інші поточні питання. Важливим питанням, на якому детально зупинилися учасники наради – внесення змін до діючого законодавства щодо проходження примусових робіт на виконання рішень судів про стягнення заборгованості по аліментам.

Окрім того начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян проінформувала присутніх про результати участі у роботі практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, який відбувся в м. Києві 21-22 листопада поточного року.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.