Нарада з перевізниками

Нарада з перевізниками

07 грудня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась нарада з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Первомайськ. Присутні обговорювали питання надання якісних послуг та існуючих проблем у сфері транспорту. Зокрема розглядалися питання дотримання графіків руху пасажирським транспортом, відшкодування за перевезення пільгової категорії населення з міського бюджету, тощо.

В ході наради особливу увагу перевізники приділили недостатньому відшкодуванню коштів з міського бюджету за пільгові перевезення населення, в тому числі пенсіонерів за віком. Для вирішення питання виплати компенсації з міського бюджету у повному обсязі за перевезення пільгових категорій населення міста у 2018 році перевізники міста вирішили звернутися до депутатського корпусу.

В заході взяли участь перший заступник міського голови О.Кукуруза, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко, начальник управління економіки міської ради Т.Зарицька, начальник КП «Управління пасажирських перевезень» С.Тофан, підприємці, які здійснюють пасажирські перевезення в місті Первомайську.