Нарада з підприємцями, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів»

Нарада з підприємцями, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів»

24 липня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась нарада при міському голові Л.Дромашко з питання провадження діяльності з порушенням законодавства підприємцями, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів».

Нарада проходила за участі першого заступника міського голови О.Кукурузи, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, представників поліції, підприємців, що здійснюють свою підприємницьку діяльність в міському парку, посадовців управлінь та відділів виконавчих органів міської ради, представників громадськості.

Під час зустрічі присутні обговорили питання порушення режиму тиші, продажу алкогольних напоїв, закриття в’їздів на територію парку та встановлення дорожніх знаків з забороною проїзду. Піднімалися питання водопостачання та водовідведення по території парку, санітарного стану та благоустрою, підключення до мережі електропостачання, реконструкції освітлення в парку, сплати заборгованості, тощо.

Зустріч пройшла в конструктивному діловому руслі. За результатами наради міський голова надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування, з підприємцями були укладені домовленості.