Нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь

Нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь

25 листопада 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради присутні розглянули, зокрема наступні питання: щодо опалення будівлі по вулиці Михайла Грушевського, 1, де існують певні проблеми через застарілі комунікації; щодо прибирання опалого листя по вулиці Маршала Павла Рибалка; щодо незадовільного санітарно-технічного стану будівлі колишнього дитячого садочку по вулиці Машинобудівній, 20-а; щодо перевезення дітей шкільним автотранспортом; про чергове пленарне засідання сесії міської ради, що відбудеться 28 листопада; про підготовку до звіту міського голови перед громадою міста Первомайська, який запланований на 20 грудня 2019 року; тощо.

Окрім того головний лікар КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» О.Чекрижов довів до відома присутніх інформацію про ситуацію в місті щодо забезпечення хворих інсуліном, про утримання паліативного відділення та про затвердження госпітального округу.

Начальник фінансового управління С.Шугуров доповів про виконання бюджету міста станом на сьогоднішній день.

Першочерговим завданням визначено виконання планових показників по наповненню бюджету міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.