Нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь

Нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь

10 березня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду з питань, порушених під час особистого прийому та звернула увагу на необхідність надання вчасних відповідей та роз’яснень на звернення громадян.

Далі Людмила Григорівна розповіла, про низку основних заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; на 12 березня заплановані засідання робочої групи щодо забруднення річки Синюхи (колективне звернення жителів мікрорайону «Богопіль») та нарада з власниками рекламних носіїв; 13 березня о 10.00 годині - чергове засідання виконавчого комітету міської ради; 14 березня о 10.00 годині розпочнуться заходи з нагоди Дня українського добровольця.

Окрім того, під час наради йшлося про організацію зустрічі з керівництвом громад, суміжних з містом; про забезпечення інсуліном первомайців, хворих на діабет; про захворюваність в місті на грип та ГРВІ; про виконання робіт з благоустрою міста та ремонт доріг; про висадку дерев на вулицях міста до Дня довкілля; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.