Нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь

Нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь

13 липня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна проінформувала про основні питання, що розглядалися 9 липня під час онлайн засідання Правління Асоціації «Енергоефективні міста України». Так, в ході засідання особлива увага була приділена занепокоєності АЕМУ щодо ситуації в країні з «зеленою енергетикою».

Далі Людмила Григорівна надала слово головному лікарю КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяні Оболенській, яка повідомила присутніх про захворюваність населення на COVID-19 по місту Первомайську, про виявлення протягом вихідних нових випадків захворювання та закликала присутніх дотримуватись рекомендацій МОЗ України.

Окрім того міський голова довела до відома присутніх інформацію про те, що Первомайський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з ГО «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-коорднаційний центр «Ольвія»» взяли участь у конкурсі Асоціації міст України щодо фінансування короткострокових ініціатив. Проєкт «Допомога жінкам міста Первомайська, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства» отримав перемогу серед 61 учасника. За умовами конкурсу проєкт отримає 157 тис. грн. від канадського муніципалітету за умови незначної фінансової підтримки виконавчого комітету Первомайської міської ради.

В ході наради також обговорювались наступні питання: про основні демографічні показники міста Первомайська; про організацію роботи з видачі довідки про склад сім’ї; про продовження робіт з благоустрою міста; виконання планових показників по наповненню бюджету міста; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.