Навчаються педагоги навчальних закладів

Навчаються педагоги навчальних закладів

17 травня на базі дошкільного закладу № 3 «Дюймовочка» (завідувач Циганенко А.А.) відбулося засідання Школи педагогічного становлення вихователів ДНЗ з теми «Формування сенсорної та математичної компетентності дошкільника».

Керівник Школи Архипенко М.О. акцентувала увагу педагогів на важливості формування у дітей елементарних математичних уявлень. Майя Олександрівна наголосила на ефективності застосування проблемних завдань, ситуацій, які активізують пізнавальні інтереси дітей, розвивають передумови логічного мислення.

Справжньою скарбничкою для вихователів став перегляд заняття "На допомогу Лунтику" (вихователь Кузнєцова О.Г.), під час якого малюки продемонстрували математичні знання та уміння.

Також в цей день на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбулося засідання творчої лабораторії розвитку початкової освіти (керівник Войцеховська Ж.В.). Педагоги підвели підсумки роботи за рік з теми "Міжпредметна інтеграція як ефективний засіб реалізації компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів" та намітили шляхи подальшої діяльності.

Крім того, було обговорено ряд питань щодо організації роботи шкільних методичних об'єднань вчителів початкових класів на 2017/2018 навчальний рік.

За інформацією управління освіти
Первомайської міської ради