Обговорення регіонального плану розвитку Первомайщини

Обговорення регіонального плану розвитку Первомайщини

21 та 22 січня 2019 року, в рамках формування та обговорення регіонального плану розвитку Первомайщини на 2019-2021 роки, відбулись зустрічі міського голови Людмили Дромашко та її першого заступника Олександра Кукурузи з головами Кам’яномостівської сільської ради Олександром Ляховим та Кінецьпільської сільської ради Миколою Ребрієм.

Мета зустрічей – співробітництво територіальних громад. Сучасні тенденції та реалізація в Україні реформи децентралізації створюють нові передумови для налагодження комунікації між громадами, в яких на зміну конкуренції приходять конструктивний діалог і порозуміння. Отож, результатом співпраці між громадами має бути розробка та реалізація двох спільних проектів, а саме:

- між об’єднаною територіальною громадою Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району та Первомайською міською радою у сфері поводження з твердими побутовими відходами та виготовлення щепи;

- між Кінецьпільською сільською радою Первомайського району та Первомайською міською радою у сфері будівництва водопровідної споруди в місті Первомайськ та селі Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області з застосуванням новітніх сучасних технологій.

Співпраця передбачає спільне фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів.

Налагодження партнерських відносин стає одним із найважливіших підходів у діяльності громад на шляху досягнення спільних цілей, запорукою важливих змін у громадах і суспільстві загалом.