Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Обмін досвідом - місто Первомайськ відвідала делегація з Вознесенська

Обмін досвідом - місто Первомайськ відвідала делегація з Вознесенська

Одним з пріоритетів діяльності нашої держави та міської влади, зокрема, залишається психологічна реабілітація ветеранів АТО/ООС. Це - надзвичайно важливий напрямок роботи від якого залежить успішність процесу повернення ветерана до мирного життя в соціумі.

29 грудня відбувся дружній діалог спрямований на вивчення досвіду команди міста Первомайська щодо впровадження субпроєкту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО». Наше місто відвідали колеги з Вознесенська. Делегація на чолі з начальником управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Іриною Шишлянніковою познайомилися з короткою передісторією написання нашого суброєкту та відвідали відділення відновлювального лікування КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на базі якого був реалізований субпроєкт та фінішував у почному році.

Радник міського голови Олена Жуковська та директор Первомайського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лариса Крижановська презентували відео сюжет про результати командної роботи.