Одинадцята зустріч начальника управління освіти Г.Остапенко з педагогами міста

Одинадцята зустріч начальника управління освіти Г.Остапенко з педагогами міста

3 жовтня 2017 року за участю секретаря Первомайської міської ради С.Бондарчука, заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої відбулася одинадцята зустріч начальника управління освіти Г.Остапенко з педагогами міста, які творчо та результативно працюють.

Цьогоріч педагогічна кав’ярня зібрала 37 кращих освітян Первомайська. 29 з них підготували переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних інтелектуальних змагань, 4 – призерів всеукраїнських та обласних творчих учнівських конкурсів, 4 – здобули перемогу у фахових випробуваннях.

У вітальному слові начальник управління освіти Г.Остапенко зазначила, що за 11 років свого існування кав’ярня стала своєрідним осередком талановитих педагогів, яких об’єднує відданість професії, любов до дітей, жага до успіху. 2017-2018 навчальний рік був плідним на освітянські здобутки. Від цього й назва кав’ярні «Освітянам посміхаються Музи».

Так, серед учнів 4-х та 8-11-х класів 26 інтелектуалів стали переможцями обласних олімпіад. Це представники шкіл  № 1, 4, 5, 11, 12, 16, 17, НВК-колегіум, гімназії та МНВК. Вони посіли 27 призових місць.

Семеро юних науковців шкіл № 1, 9, 16, гімназії, Центру техніків стали призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Малій академії наук, а четверо з них, вихованці ЗОШ № 1, 9, Центру техніків, посіли першу сходинку на цих престижних інтелектуальних змаганнях. Одинадцятикласник Пилипенко Іван представляв Миколаївську область на загальнонаціональному етапі зазначеного конкурсу в Києві і посів ІІІ місце.

Відмічено й виступи юних фізиків школи №1. Цього року ними отримано рекордний результат - 10 призових місць обласного та всеукраїнського рівнів.

На рахунку вихованців та педагогів позашкільних навчальних закладів110 перемог у конкурсах та змаганнях різних рівнів. Підтвердив звання «Зразковий художній колектив» гурток «Атомс» (керівник Т.Гаврилюк).

Галина Феліксівна подякувала колегам за щоденну самовіддану працю, за сміливість і наполегливість у досягненні вершини інтелектуального олімпу й побажала, щоб плідна праця приносила моральне та матеріальне задоволення.

Традиційно, згідно з наказом управління освіти кращим педагогам міста вручено іменні сертифікати на отримання грошових винагород, збірку «Інтелектуальний олімп Первомайська – 2017 року» та сувеніри.

Комфортна атмосфера, присмак запашної кави, приємне спілкування, чудові музичні дарунки вихованців сприяли творчому натхненню, подоланню осіннього смутку, сумнівів у своїх силах.