Офіційна інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 по місту Первомайську

Офіційна інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 по місту Первомайську

За інформацією медичних закладів міста станом на 10.00 год 18 травня 2020 року у місті Первомайську зареєстровано 1 новий пацієнт з діагнозом: ГРВІ.

Під щоденним спостереженням медиків на самоізоляції всього перебували 268 осіб, які виїжджали за кордон. Залишаються під наглядом 43 особи та 225 осіб завершили самоізоляцію здоровими.

Під наглядом медичних працівників міста знаходяться на амбулаторному лікуванні 4 пацієнти злабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 (з них 2 медичних працівника). З 25 контактних осіб обстежені методом полімеразної ланцюгової реакції 23 особи (22 мають негативний результат, 1 особа має сумнівний результат і потребує повторного тестування). 2 пацієнти відмовились від тестування.

У зв’язку з цим ще раз переконливо просимо Вас більш відповідально ставитись до рекомендацій МОЗ і не залишати свої помешкання без гострої потреби, дотримуйтесь дистанції при спілкуванні, при перебуванні в чергах і в транспорті. Частіше мийте руки, використовуйте дезінфікуючі засоби, а також носіть маски.

Будьте здорові!