Ольга Валентинівна Царінна - Мати-героїня

Ольга Валентинівна Царінна - Мати-героїня

27 липня 2018 року міський голова Людмила Дромашко виконала приємну місію – вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» Ользі Валентинівні Царінній.

Ользі Царінній, матері сімох дітей міста Первомайська, присвоєно звання «Мати-героїня», відповідно до указу Президента України – за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Ольга Валентинівна і Валерій Валентинович Царінні у шлюбі з 2002 року. Подружжя виховує семеро дітей, старшому сину Дмитру – п'ятнадцять, а самому меншому члену сім’ї, доньці Маргариті, близько трьох років. Ольга Валентинівна дружелюбна жінка, гарна господиня, чуйна та лагідна матуся. Разом з чоловіком виховують дітей порядними та чуйними, навчають їх бути добрими, працьовитими, відповідальними, справедливими та щедрими, допомагати один одному та тим, хто потребує їх допомоги та підтримки. Чоловік, як годиться будує будинок, а дружина – порається по господарству: на кухні, на городі, біля двору.

До привітань також приєдналися заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко та заступник начальника управління соціального захисту з питань організації роботи з сім’єю Н.Гонтарук. Багатодітна матір О.В.Царінна, окрім почесного звання отримала квіти, подарунки та солодощі від виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Людмила Григорівна побажала сім’ї Царінніх міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та родинного тепла, а матері-героїні, як берегині сімейного вогнища, – довгих років життя, сімейного затишку та радості від дітей.