Особистий прийом громадян міським головою

Особистий прийом громадян міським головою

24 жовтня 2017 року згідно затвердженого графіку на липень-грудень поточного року, Первомайський міський голова Л.Дромашко провела особистий прийом громадян. Свої проблемні питання керівнику міста озвучили 17 первомайців. Всі без виключення готуються до нового опалювального сезону. Тому більшість питань, з якими до міського голови звертались громадяни, стосувалися надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення та надання дров. Були звернення і з інших питань: щодо прибирання вулиці; паркування автомобілів на вулиці у базарні дні; нарахування та виплати соціальної допомоги; розміщення сміттєвих контейнерів; надання матеріальної допомоги на лікування чоловіка; щодо ремонту даху та під’їзду в багатоповерховому житловому будинку; безкоштовного проведення водопостачання; тощо.

Під час прийому було розглянуто 22 питання. З усіх питань, що порушувалися городянами, Людмила Григорівна надала роз’яснення, доручила керівникам структурних підрозділів взяти їх під особистий контроль та про результати розгляду повідомити заявників у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадуємо! Особистий прийом міського голови проводиться кожний другий та четвертий вівторок місяця з 9.00 до 12.00. Попередній запис на прийом – перший та третій вівторок місяця з 9.00 до 17.00, І поверх виконкому, кім. 102, тел. 4-26-92 (місце проведення: вул.Грушевського,3, ІІІ поверх, кім. 302).

Детальніше ознайомитися з графіком особистих прийомів громадян міським головою можна на офіційному сайті міста за посиланням http://pervomaisk.mk.ua/s/acc175294dfcfb3c3a724505e25d5139.