Особистий прийом громадян міським головою

Особистий прийом громадян міським головою

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян.

09 жовтня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела особистий прийом громадян. До міського голови звернулися жителі міста у вирішенні особистих проблемних питань. Більшість з яких стосувалися надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення та надання матеріальної допомоги на лікування. Але були звернення і з інших питань: щодо відключення електропостачання в приватному гаражі; щодо відмови у призначенні житлової субсидії; щодо працевлаштування; щодо організації підприємницької діяльності; тощо.

Під час прийому було розглянуто 13 питань. З усіх питань, що порушувалися городянами, Людмила Григорівна надала роз’яснення під час особистого прийому.

За результатами прийому міський голова надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.