Панахида по вшануванню пам’яті жертв голодоморів

Панахида по вшануванню пам’яті жертв голодоморів

25 листопада 2017 року в День пам’яті жертв голодоморів на території Свято-Покровської церкви біля Каплички на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» була проведена панахида по вшануванню пам’яті жертв голодоморів. Під час заходу до присутніх звернулися заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко та заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста. У своїх виступах промовці закликали городян зберегти пам’ять про загиблих та постраждалих в наслідок голодоморів, передати її нащадкам, та докласти всіх зусиль задля недопущення подібних трагедій в майбутньому.

Після спільної молитви та поминальної панахиди, яку відслужили настоятелі православних храмів міста, учасники зібрання поклали квіти та поставили свічки до Каплички на знак вшанування пам’яті всіх безневинно загиблих.

В заході взяли участь депутати міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування, делегації трудових колективів міста, студентська та учнівська молодь, громадськість міста.

Цього ж дня о 16.00 в рамках Загальноукраїнської акції «Запали свічку» біля Каплички Свято-Покровського храму відбувся поминальний захід, під час якого городяни запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час голодоморів.