Передсвятковий ярмарок

Передсвятковий ярмарок

15 грудня 2018 року у рамках новорічно-різдвяних свят, на площі Тараса Григоровича Шевченка пройшов традиційно передсвятковий ярмарок напередодні Дня Святого Миколая. Ярмарок почав свою роботу о 8.00. Первомайці та гості міста отримали можливість купити товари місцевих сільгоспвиробників та товаровиробників переробної промисловості. Під час ярмарку реалізовувались за цінами виробника: м'ясо свинини та птиці, овочі та фрукти, мед, горіхи, борошно, хліб та хлібобулочні вироби, різні види домашніх ковбасок, сирні та кондитерські вироби, різноманітні соління та жива риба.

Від кількості іграшок на ярмарку розбігаються очі навіть у дорослих. Кожен відвідувач мав можливість знайти подарунок своїй малечі: ляльки та м’які тварини, зроблені власноруч, в які вкладено щиру любов, багато корисних і смачних солодощів.

Окрім цього, на ярмарку можна було придбати оригінальні подарунки і надихнутися цікавими святковими ідеями. Зокрема, ексклюзивні вироби ручної роботи в подарунок рідним і близьким: святкові сувеніри, прикраси, вишивки, теплий одяг та інші речі ручної роботи.