Перша сесія Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання

Перша сесія Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання

18 листопада 2020 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулась І сесія Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання. В засіданні окрім новобраних міського голови та депутатів взяли участь представники правоохоронних органів міста, Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області, керівники підприємств, організацій, медичних закладів та установ, керівники військових частин, духовенство міста, представники фермерських господарств і бізнесу, засоби масової інформації, начальники управлінь та відповідальні працівники виконавчого комітету Первомайської міської ради.

І сесію Первомайської міської ради VIII скликання відкрила голова Первомайської міської територіальної виборчої комісії Первомайського району Миколаївської області Любов ОЦИК, яка проінформувала присутніх про результати голосування з виборів Первомайського міського голови та про результати виборів депутатів Первомайської міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

За результатами місцевих виборів Первомайським міським головою Первомайського району Миколаївської області обрано Олега ДЕМЧЕНКА. Після вручення обраному міському голові посвідчення, Олег Михайлович склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та скріпив її своїм підписом. У своїй вітальній промові міський голова подякував громаді за підтримку та виявлену довіру, закликав присутніх до конструктиву та спільної плідної праці на благо Первомайської ОТГ.

Сесія продовжилась врученням мандатів, як символу депутатської легітимності, новообраним депутатам.

За результатами місцевих виборів депутатами Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання обрані:

АЛІЄВ
Алі Ісмеілович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»;

БАРСЬКИЙ
Василь  Васильович

-

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»;

БЕРШАДСЬКИЙ
Юрій Михайлович

-

обраний від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»;

БІЛОУС
Ярослава Валеріївна

-

обрана від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»;

БОЙКО
Віталій Михайлович

-

обраний від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»;

БОЙКО
Володимир Григорович

-

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

БОЙЧУК
Олена Володимирівна

-

обрана від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

БОНДАРЕНКО
Альбіна Миколаївна

-

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»;

ВОВНЕНКО
Євген Володимирович

-

обраний від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»;

ГЛУШКО
Тимур Вікторович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

ГОРІЦИН
Олег Олегович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «За майбутнє»;

ДИРДІН
Євген  Михайлович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»;

ДМИТРІЄВА
Тетяна Анатоліївна

-

обрана від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

КАПАЦИНА
Василь Феодосійович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «За майбутнє»;

КІНЖАЛОВ
Олександр Володимирович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «За майбутнє»;

КОСОВСЬКИЙ
Валерій Петрович

-

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»;

КРАВЧУК
Володимир Петрович

-

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»;

КУЧМА
Світлана Борисівна

-

обрана від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»;

ЛЕНТОВСЬКА
Оксана Володимирівна

-

обрана від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»;

МАЛИНОВСЬКИЙ
Юрій Олександрович

-

обраний від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»;

МАМОТЕНКО
Павло Сергійович

-

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

МЕДВЕДЧУК
Михайло Анатолійович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

МУЗИКА
Сергій Іванович

-

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

НОТЕВСЬКИЙ
Євгеній Вячеславович

-

обраний від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»;

ОЛІШЕВСЬКА
Наталія Вікторівна

-

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

ОСТАПЕНКО
Галина Феліксівна

-

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»;

ПАСТУШОК
Оксана Євгенівна

-

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»;

САКОВСЬКИЙ
Сергій Володимирович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»;

СЛЮСАР
Руслан Петрович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»;

СОТСЬКИЙ
Ігор Вікторович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

ТЕЛЯТНИК
Григорій Сергійович

-

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»;

УШКАРЬОВА
Тетяна Валентинівна

-

обрана від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

ФРОЛОВА
Ірина Іванівна

-

обрана від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»;

ЦИМБАЛЮК
Руслан Тимофійович

-

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»;

ЧЕКРИЖОВ
Олег Володимирович

-

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»;

ШАПОВАЛЕНКО
Михайло Вікторович

-

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»;

ЮРЧЕНКО
Микола Володимирович

-

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність».

Міського голову та депутатський корпус із обранням привітали архієпископ Вознесенський та Первомайський Олексій та помічник народного депутата України Максима ДИРДІНА – Віталій ПОРХУН.

Подальшу роботу І сесії Первомайської міської ради VIII скликання очолив міський голова Олег ДЕМЧЕНКО. Обравши секретаріат та лічильну комісію депутати розглянули питання порядку денного.

Оскільки визнання повноважень міського голови та депутатів Первомайської міської ради VIII скликання є юридичною процедурою, депутати прийняли наступні рішення:

про підсумки виборів та визнання повноважень Первомайського міського голови Первомайського району Миколаївської області;

про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області восьмого скликання.

8-ме скликання Первомайської міської ради Первомайського району офіційно розпочало свою діяльність у новому складі.