Перше засідання робочої групи з питань Бюджету участі

Перше засідання робочої групи з питань Бюджету участі

26 вересня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, заступника міського голови, начальника управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко та депутатів міської ради О.Гейленко, М.Медведчука відбулося перше засідання робочої групи з питань Бюджету участі.

Нагадаємо, що в місті почала працювати місцева програма Бюджету участі, що запроваджена Первомайською міською радою. Програма бюджету участі надає шанс кожному первомайцю подати проекти, пов’язані з покращенням життя в місті, які будуть реалізовані Первомайською міською радою в 2018 році. З 15 серпня по 15 вересня тривав процес подачі проектів. Всього за цей період було подано 25 проектів від небайдужих жителів міста.

Під час засідання, члени робочої групи та запрошені ознайомилися з переліком та змістом поданих проектів та здійснили їх попередню оцінку. Всі проекти були розподілені по категоріям відповідно до розпорядників коштів, що будуть відповідати за реалізацію проектів в 2018 році для подальшого їхнього вивчення на предмет відповідності законодавству, реалістичності і достатності бюджету проекту для його практичної реалізації. Якщо в процесі більш детального вивчення проекту виникне необхідність внесення деяких змін до проекту – розробнику проекту буде наданий час на  доопрацювання.

Акцентуємо увагу, що всі проекти розміщено на головній сторінці офіційного сайту міста, в корисних посиланнях, в електронній системі «Бюджет міських ініціатив» за посиланням https://pervomaisk.pb.org.ua/. Кожен житель міста має змогу ознайомитися з поданими проектами і підтримати три уподобані ним проекти. Процес голосування розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 31 жовтня поточного року.

Долучайтеся до голосування – не будьте байдужими, та віддавайте свої голоси за ті ідеї, які, на Вашу думку, є пріоритетними для покращення життя городян.