Первомайськ святкує Новий 2019 рік

Первомайськ святкує Новий 2019 рік

1 січня 2019 року Первомайськ святкував Новий 2019 рік. Святкова програма на центральній площі міста, біля головної ялинки розпочалась напередодні о 21.00. Для городян та гостей міста управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, Центром культури та дозвілля ім. Є.Зарницької була підготована концертно-розважальна програма.

Конкурси та розваги були розраховані на глядачів та учасників різних вікових категорій. Отже ніхто не залишився поза увагою – ані малеча, ані дорослі. Всі учасники та переможці отримали призи та подарунки. Із Новим роком громаду міста вітав секретар Первомайської міської ради Сергій Бондарчук, який побажав городянам миру, злагоди та добробуту.

Свято продовжилось 1 січня 2019 року вдень. На малечу чекала розважальна програма «Новорічна подорож до казки». За доброю традицією, як і заведено на Новий рік, всі бажаючі маленькі городяни отримали подарунки за віршика.

Закінчився святковий вечір концертною та розважальною програмою для жителів міста «Хай у ваших душах радість панує».

Гамірно, весело та активно біля головної ялинки міста зустріли первомайці Новий 2019 рік. Багато розваг для городян та гостей міста пропонували організатори свята. А на головній сцені усіх розважали своїми виступами учасники художньої самодіяльності міста.