Первомайці в Білій Церкві

Первомайці в Білій Церкві

У перший день листопада 2017 року делегація від міста Первомайська очолювана керуючою справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак з одноденним робочим візитом побувала у м. Біла Церква. У складі делегації з 4 осіб, окрім Лілії Федорівни, були депутати Первомайської міської ради Л.Філіпішина та С.Фролова, представник благодійної організації «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація» О.Орляк.

У приміщенні Білоцерківської міської ради відбулася зустріч представників делегації з посадовими особами міської ради. Цей візит покликаний налагодити конструктивний діалог представників місцевого самоврядування, обмінятися досвідом з питань прозорості та підзвітності між владою і громадянами, зокрема і стосовно роботи системи електронного документообігу та електронного врядування.

На початку роботи керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Сергій Постівий ознайомив делегацію з нашого міста з соціально-економічним розвитком міста Біла Церква. Зокрема, Сергій Олександрович ознайомив гостей з роботою органів місцевого самоврядування, акцентував увагу на виконанні міських програм, відзначив досягнення міста. Під час дружнього спілкування, присутніми було обговорено ряд актуальних питань, які мають місце у обох містах. На побажання гостей начальник загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Михайло Піскоцький (який є куратором цієї системи) докладно розповів про функціонування системи внутрішнього електронного документообігу, яка була впроваджена в роботу виконавчого комітету та управліннях Білоцерківської міської ради у вересні місяці; підключення до системи електронного документообігу органів місцевого самоврядування комунальних підприємств міста; сканування вхідної і вихідної документації; про обмін документів із іншими органами влади з використанням цифрового підпису; про недоліки системи, які самі виправляють в процесі практичної роботи, про сучасне ком’ютерно-технічне забезпечення, тощо.

Також усі присутні ознайомилися з позитивним досвідом роботи, яка проводиться з молоддю.

Під час зустрічі, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лілія Постернак подякувала посадовцям Білоцерківської міської ради за змістовну роботу і запропонували й надалі підтримувати розпочатий діалог.

Після завершення зустрічі, усі присутні дійшли висновку, що такі візити є корисними як для однієї, так і для іншої сторони в плані обміну досвідом у роботі органів місцевого самоврядування м. Б.Церкви та м. Первомайська.

Позитивним досвідом по програмі проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами» представники нашої делегації вважають впровадження в нашому місті в першу чергу функціонування системи внутрішнього електронного документообігу; «Картки містянина»; он-лайн трансляції сесій міської ради, засідань виконавчого комітету міської ради; засідань постійних депутатських комісій, тощо.

Програма перебування була досить змістовною та насиченою. Цей дружній візит став міцним містком дружби між двома містами.

Довідково: Місто Первомайськ Миколаївської області взяло участь в конкурсі проектів, які сприяють розвитку місцевої демократії в Україні, що проводився Радою Європи. Наш проект «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами» отримав перемогу. В рамках реалізації даного проекту, окрім іншого, передбачено отримання досвіду від передових міст нашої держави у сфері впровадження електронної демократії. Ще заплановано зробити дві поїздки до м. Вознесенськ та Кременчук.