Підбиття підсумків контрольної перевірки

Підбиття підсумків контрольної перевірки

16 серпня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради під керівництвом першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Миколи Панасенка відбулася нарада керівного складу Первомайської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області. Головним питанням наради стало підбиття підсумків контрольної перевірки та оцінки діяльності Первомайської міської ради щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, проведеної комісією Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з 13.08.2018 року.

В нараді взяли участь міський голова Людмила Дромашко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лілія Постернак, керівники виконавчих органів міської ради управлінь та відділів, міських спеціалізованих служб цивільного захисту м. Первомайська, окремих суб’єктів господарювання та установ.

Комісія відмітила позитивні зміни після минулорічної перевірки. До відома присутніх доведено інформацію про виявлені в ході контрольної перевірки зауваження та порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, надано доручення щодо усунення виявлених порушень.