Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Підняття тарифів на енергоносії викликало невдоволення первомайців

Підняття тарифів на енергоносії викликало невдоволення первомайців

10 та 11 січня 2021 року мешканці Первомайської громади збиралися біля центрального входу до міськвиконкому, щоб висловити невдоволення підняттям тарифів на житлово-комунальні послуги. Первомайці звернулися до міської влади за сприянням та допомогою у вирішенні питання зниження тарифів на енергоносії. З жителями міста спілкувалися міський голова Олег Демченко, секретар міської ради Михайло Медведчук, депутати міської ради Тимур Глушко, Ігор Сотський, Євген Вовненко та інші. Людям були надані роз’яснення щодо формування тарифів за електроенергію, газ та його транспортування. У своїй промові міський голова Олег Демченко підкреслив свою принципову позицію стояти на захисті законних прав та інтересів громади.

Під час діалогу було вирішено, що міська влада разом з ініціативною групою від протестувальників розроблять звернення від міської ради та Первомайської громади до вищих органів державної влади щодо зниження тарифів на енергоносії. Спілкування продовжилось в приміщенні міськвиконкому за участю посадовців та ініціативної групи. Активні громадяни зібрали підписи на підтримку зниження тарифів.

Громадський порядок забезпечили працівники Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області.