Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Підписання Меморандуму про співпрацю в рамках конкурсу «Життя без сміття»

Підписання Меморандуму про співпрацю в рамках конкурсу «Життя без сміття»

15 лютого 2018 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в рамках конкурсу «Життя без сміття» між Первомайською міською радою та ГО «Агентство економічного розвитку».

Даним Меморандумом передбачено проведення в місті Первомайську конкурсу «Життя без сміття». Це ініціатива ГО «АЕР», що передбачає організацію змагального процесу серед представників навчальних закладів міста по збору вторинних ресурсів з метою формування культури поводження з твердими побутовими відходами, популяризації системи роздільного збору сміття, а також розвиток лідерських навичок серед учнівської молоді.

В рамках конкурсу планується облаштування пунктів збору вторинних ресурсів (макулатура, пластик і елементи живлення) в закладах освіти міста.

Також будуть створені еко-клуби, які на чолі з ментором та координатором здійснюватимуть координування проведення конкурсу в закладі.

За умовами конкурсу молодь отримає можливість реалізації власних проектів, адже за зібрані вторинні ресурси передбачені заохочувальні призи та головний приз, який буде розподілений у процентному співвідношенні між трьома закладами, що посядуть перші місця.

За рахунок призового фонду будуть профінансовані лише молодіжні проекти, які матимуть довгостроковий ефект, задовольнятимуть потреби більшості учнів закладу, а також до їхнього обговорення залучатиметься широке коло учнів. Можливі проекти: придбання тенісного столу, облаштувати зони відпочинку та WiFi-зони в школі, встановлення велопарковки, тощо.

Сподіваємось, що залучення молоді до участі у даному конкурсі зробить наш Первомайськ чистішим, а молодь та громаду міста екологічно свідомішою.