Підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Первомайщини

Підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Первомайщини

15 лютого 2019 року в місті Первомайську відбулось підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Первомайщини за участі заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Кушніра. Місто Первомайськ, Первомайський район та Кам`яномостівська ОТГ затвердили перспективні плани розвитку на 2019 – 2021 роки.

У ході засідання ради Регіонального розвитку Первомайський міський голова Людмила Дромашко, керівники структурних підрозділів Первомайської міської ради, очільник Кам`яномостівської ОТГ та голова РДА Володимир Вовк представили присутнім пріоритетні проекти розвитку громад на найближчі три роки. До Перспективного плану розвитку міста Первомайська на 2019-2021 роки увійшли 56 проектів, що охоплюють усі сфери життєдіяльності міста, а саме: соціальний захист населення, освіта, охорона здоров’я, культура, спорт, удосконалення дорожньої інфраструктури, поліпшення якості питної води, ремонту систем водопостачання та водовідведення та ін.

Затверджений Перспективний план буде направлено до Миколаївської обласної державної адміністрації для узагальнення та включення до Перспективного плану розвитку територій Миколаївської області на 2019-2021 роки. Наступний етап передбачатиме погодження плану розвитку Миколаївщини Президентом та Урядом.