Підтримка обдарованої молоді

Підтримка обдарованої молоді

Підтримка обдарованої молоді

Досвід та практика суспільного життя свідчать про те, що наявність обдарованості та високого інтелектуального потенціалу нації – запорука найбільших успіхів у будь-якій сфері діяльності держави. Майбутнє людської цивілізації залежить виключно від реалізації обдарованості людей, яка фіксується у дитячому віці. Саме тому в системі освіти ХХІ століття великого значення набуває робота з обдарованими дітьми.

В нашому місті створені належні умови для надання системної підтримки обдарованої молоді, її творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку. Наша шкільна молодь комунікабельна, ініціативна, відповідальна, смілива, наполеглива та цілеспрямована, має високу культуру спілкування, моральність та незалежність мислення. Їм притаманна здатність гуртувати інших навколо себе та своїх ідей, вони мають високий рівень самоорганізації та мотивації в досягненні мети, впевненість у собі та своїх силах. Саме такі якості притаманні обдарованим дітям.

І як підсумок 2017/2018 навчального року: 8 золотих медалістів, 2 срібних медалістів, 7 учнів-переможців обласних олімпіад, 5 учнів-переможців обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Міська влада завжди підтримує та заохочує талановиту молодь, так за підсумком 2017/2018 навчального року 22 випускника були нагороджені преміями на суму 16 000 грн. та отримали цінні подарунки на суму 46 531 грн.

Наші освітяни найкращі, а учні найрозумніші!