Планове спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді

Планове спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді

28 березня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради під головуванням заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко відбулось планове спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді при виконавчому комітеті міської ради і робочої групи з питань протидії торгівлі людьми та попередження насильства в сім’ї. В роботі спільного засідання взяли участь керівники і фахівці організацій та установ до компетенції яких належать питання порядку денного засідання. Всього в ході засідання було розглянуто чотири питання.

На початку засідання заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко довела до відома присутнім план роботи координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді при виконавчому комітеті міської ради на 2018 рік для подальшого його затвердження.

У подальшому ході засідання заступник начальника управління соціального захисту населення з питань організації роботи з сім’єю Н.Гонтарук доповіла про хід виконання рішення виконавчого комітету від 30.03.2017 року №2 «Про затвердження Соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у м. Первомайську на 2017-2021 року» за 2017 рік.

Стосовно здійснення соціальної роботи з особами та сім’ями, які постраждали в наслідок насилля за 2017 рік прозвітувала практичний психолог Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Чечельницька.

Окрім цього обговорювались й інші питання стосовно сім’ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми та сприяння позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства.

Усі питання розглянуто та прийнято відповідні рішення.