Плановий виїзд мобільної бригади надання допомоги постраждалим особам від насилля

Плановий виїзд мобільної бригади надання допомоги постраждалим особам від насилля

14 січня 2019 року перший заступник міського голови Олександр Кукуруза, під час планового виїзду мобільної бригади №53, ознайомився з особливостями її роботи та моделлю надання допомоги постраждалим особам від насилля.

Нагадаємо, що мобільні бригади надають психологічні консультації і створюють «плани безпеки» з контактами відповідних центрів послуг та вживають інших заходів для забезпечення захисту осіб, що постраждали від домашнього та ґендерно- зумовленого насильства. В Україні мобільні бригади створені Фондом ООН у галузі народонаселення спільно із партнером МБФ «Українська фундація громадського здоров'я». Всього в Україні функціонує 49 мобільних бригад у 12 регіонах України. Згідно зі статистичними даними, понад 60% постраждалих в першу чергу звернулися саме до фахівців таких мобільних бригад.

В місті Первомайську мобільна бригада працює з середини вересня 2018 року.

Під час чергового виїзду мобільної бригади особи, які постраждали від домашнього насильства та з якими працюють спеціалісти бригади, отримали мотиваційні набори. Захід було проведено за фінансової підтримки уряду Великої Британії/ уряду Естонії/Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ в рамках проекту NFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Особи, які постраждали від домашнього насильства, можуть звернутися за допомогою до Мобільної бригади №53 за телефонами: +380958071762 та +380634562368, або на телефон національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335 або з мобільного 116 123. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України.

Не мовчіть про насилля!