Пленарне засідання чергової 66 сесії Первомайської міської ради

Пленарне засідання чергової 66 сесії Первомайської міської ради

27 червня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко розпочалось пленарне засідання чергової 66 сесії Первомайської міської ради.

На початку заходу міський голова вручила відзнаки визначним первомайцям. Так, за вагомий особистий внесок в розвиток ветеранського руху, значну роботу по патріотичному вихованню молоді, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком відзначений голова міського товариства ветеранів Афганістану Володимир Йонга. Володимир Сергійович відомий в місті своєю небайдужістю та активністю. Він постійно відстоює права як товариства в цілому так і кожного його члена окремо.

Почесну грамоту виконавчого комітету Первомайської міської ради від міського голови отримав Кирило Ясинський, який завоював звання чемпіона України з веслування на байдарках і каное під час змагань 13-18 червня в м.Ковелі. Слова подяки лунали і на адресу тренера з веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти міської ради Олександра Федорченка. І міський голова і депутатський корпус подякували спортсменам за високі спортивні досягнення та популяризацію даного виду спорту в нашому місті.

Після затвердження порядку денного пленарного засідання сесії міської ради та прийняття 5 рішень із запланованих 35, в зв’язку з відсутністю кворуму, в роботі сесії міської ради було оголошено перерву.