Пляж "Райдуга" готовий до початку пляжного сезону

Пляж "Райдуга" готовий до початку пляжного сезону

Управління житлово-комунального господарства міської ради повідомляє, що управлінням було проведено ряд заходів з підготовки міського пляжу «Райдуга» до оздоровчого літнього періоду. Зокрема: здійснено покоси трави, розміщені урни та контейнери, повапновано туалет, встановлено шлагбаум, здійснено лабораторний аналіз води акваторії пляжу.

За результатами лабораторних досліджень, проби води річкової, що були відібрані 20 та 27 травня 2020 року в межах міського пляжу «Райдуга», відповідають ДСП 173-96 та ДСанПін 8.8.1.2.3.4-000-2001.

Крім того, спеціалістами аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області проведено обстеження акваторії дна міського пляжу «Райдуга». Наявний паспорт пляжу з такими документами: акт водолазного обстеження акваторії пляжу, паспорт підводної частини акваторії пляжу, карта виміру глибини акваторії пляжу, акт про усунення з дна акваторії пляжу перешкод і сторонніх, небезпечних для купання, предметів.

Звертаємось до жителів міста та просимо не смітити на єдиному в місті офіційно визначеному пляжі «Райдуга», дотримуватись правил поведінки на воді. Бажаємо приємного та безпечного відпочинку.