Поетично – пісенний вернісаж «Весняні голоси»

Поетично – пісенний вернісаж «Весняні голоси»

Весна – це тепле блакитне небо, яскраве сонце. Весна – це перші квіти, веселі пісні пташок. Весна – це магія, це свято жінок.

У день весняного пробудження й оновлення вшановують жінку, бо неможливо собі уявити життя без жінки чарівної, лагідної, щирої на любов, берегині родинного вогнища, мудрої наставниці, просвітниці душевного спокою, доброти і злагоди.

Міжнародний жіночий день має давні традиції. Виявляється, що його відзначали ще у стародавньому Римі як матрони, так і їхні рабині. Перші отримували подарунки від чоловіків а другі — вихідний.  Всі  вони вирушали до храму Весни — хранительки домашнього вогнища.

Починається весна не з квітів - є тому дуже багато причин.

Починається вона з теплих слів, з блиску очей і усмішок чоловіків.

Ось і Первомайська міська централізована бібліотечна система розпочала  свої заходи з літературної стиль-зустрічі  з поетом – піснярем Олегом Каніфольським. А проходила зустріч в бібліотеці – філії №4 (бібліотекар Ходзинська  Л.Д.). Тут звучали вітання, вірші, пісні у  виконанні  автора, а на закінчення користувачі пригостились смачним тортом та щиро подякували за привітання.

А  в цей час бібліотекарі абонементу Ірина Гоцько  та Ганна Татуревич проводили святкову акцію «Бібліотека вітає перехожих», під час якої пригощали жінок солодощами та запрошували завітати до нашої книгозбірні

Жіноча доля… У кожної жінки вона складається по-різному.

Спільне в жіночій долі — це є турбота. Турбота про сім’ю, дітей, про тих людей, які знаходяться поряд.

Саме для таких жінок  в залах бібліотеки були підготовлені виставки «Поезія для жінки неземної..», «Жінки в світі української літератури» та святкова бібліотечна «сушка» «Журнал для гламурної панночки».

Жінки можуть усе. Але ким би не були вони, які б рекорди не встановлювали, вони завжди залишаться жінками. Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина.

Саме для матусь, бабусь та сестричок готували листівки в дитячій бібліотеці члени клубу дитячого дозвілля «Смайлики» під час проведення Святкової арт-студії.

Але основним культурно масовим заходом був поетично – пісенний вернісаж «Весняні голоси», на який були запрошені члени клубу поважного віку «Гармонія  життя». Їх вітали ведучі заходу Антоніна Григоренко та Наталія Лєсних, бібліотекарі Юрій Островершенко  та Світлана Чабан, а  також вихованці  дитячої студії «Барвінок» міського Центру культури та дозвілля ім..Є. Зарницької (керівник  Наталія Нестеренко) та вручили їм вітальні листівки, виготовлені членами клубу дитячого дозвілля «Смайлики» під  керівництвом  бібліотекаря   Олександра  Мініна і волонтерки Ірини Лопатко. Для поважних жінок прозвучали  вітання  від  колективів   «Голтяночка»     ( керівник Клавдія Прокопенко) та «Світанок» (керівник Любов Романюк»

Жінка й кохання — категорії вічні. Попри всі біди у світі владарює чистота, честь, гідність і любов. Щастя вам, дорогі жінки! Хай воно входить у Ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю!