Позачергова сесія міської ради

Позачергова сесія міської ради

10 квітня 2018 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулася позачергова сесія міської ради. На розгляд було винесено одне питання:

- Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2017 року «Про впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора.».

Окрім депутатів у залі були присутні відповідальні працівники міської ради, члени виконавчого комітету, представники правоохоронних органів, громадськість, засоби масової інформації та приватні підприємці, що здійснюють свою діяльність на вул. Гагаріна та Базарній.

Саме на вимогу останніх і була скликана позачергова сесія міської ради. Як повідомлялось раніше, 1 квітня 2018 року закінчився термін дії мораторію на рішення міської ради від 29.08.2017 року №15 «Про впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора.», яким було передбачене відкриття вулиць Ю.Гагаріна та Базарної для руху автотранспорту. Підприємці, що здійснюють свою торгівельну діяльність на вищезазначених вулицях не мають бажання залишати напрацьовані торгівельні місця і переходити на інші запропоновані торгівельні площадки. Перекриваючи рух на автомобільних дорогах міста, підприємці вимагають скасувати рішення у відповідності до якого був відкритий рух автотранспорту на вулицях прилеглих до ТОВ «Флора.».

За результатами тривалих обговорень вищезазначеного питання міська рада залишила в дії раніше прийняте рішення.