Позачергова сесія Первомайської міської ради

Позачергова сесія Первомайської міської ради

В зв’язку з тим, що за підсумками І кварталу поточного року перевиконання міського бюджету дало можливість перерозподілити кошти, виникла необхідність проведення позачергового засідання сесії міської ради. 11 квітня 2017 року о 16.00 депутати зібрались на 39 позачергову сесію Первомайської міської ради.

Сесії передувало спільне засідання постійних депутатських комісій, під час якого депутати вирішили включити до порядку денного сесії наступні запропоновані питання:

- про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2014 року №2 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Первомайська на 2015-2017 роки»;

- про внесення змін до бюджету м. Первомайська на 2017 рік;

- про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах власності.

Також було прийняте рішення про включення до порядку денного сесії додаткових питань:

- про встановлення мораторію на підвищення вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в м.Первомайську;

- про закриття котелень;

- про внесення змін до рішення міської ради від 27.03.2015 року №1 «Про затвердження Програми комплексних заходів щодо профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій в лікувально-профілактичних закладах м.Первомайська на 2015-2020 роки».

Питання, що виносились на розгляд сесії, викликали активне та тривале обговорення серед депутатів міської ради. Найбільше дебатів виникло навколо питання щодо внесення змін до бюджету міста, яким, зокрема, передбачалось виділення коштів на ремонт міських доріг. Представники політичних сил ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність», ВО «Свобода». намагались всіма шляхами загальмувати дане важливе рішення для нашого міста. Спільне засідання комісій затягнулось та тривало майже 4 години.

Сесія міської ради розпочала свою роботу о 20.00.

Під час сесії депутати продовжили обговорення питань включених до порядку денного. Процес прийняття рішень був довготривалим та напруженим, депутати важко знаходили спільну мову.

В ході засідання чітко прослідковувалось умисне затягування сесії шляхом безкінечних популістських виступів депутатів представників партій ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність», ВО «Свобода».

Сесія закінчилась о 23.00 годині вечора. В результаті  злагодженої роботи депутатської групи «Розвиток» Первомайська міська рада все ж таки прийняли найважливіші рішення для первомайців в тому числі і зміни до бюджету.