Позачергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей

Позачергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей

27 лютого 2017 року під головуванням начальника управління у справах дітей міської ради Н.Перкової відбулося позачергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.

В рамках засідання було розглянуте подання Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 щодо девіантної поведінки малолітньої дитини та невиконання рекомендації щодо її виховання матір’ю дитини. В ході дослідження виявлено, що на даний момент між матір’ю малолітньої дитини та адміністрацією школи наявна конфліктна ситуація, справжньою заручницею, та постраждалою в якій є учениця 2 класу.

За результатами розгляду вказаного питання членами колегії прийняте одноголосне рішення про направлення до Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області клопотання про притягнення законного представника дитини до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.184 КУпАП. З метою надання сім’ї необхідних соціальних послуг прийняте рішення про здійснення соціального супроводу відповідно неї Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.          

Участь в засіданні взяли представники адміністрації навчального закладу, соціальний педагог, вчителі, що викладають в початкових класах, представники батьківського комітету, вітчим малолітньої дитини, який наразі є співробітником місцевого відділу поліції.