Позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

11 березня 2020 року, під головуванням Первомайського міського голови Людмили Дромашко, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради.

Під час засідання члени комісії визначили основні профілактичні і протиепідемічні заходи щодо попередження розповсюдження на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та прийняли відповідні рішення. Зокрема комісія вирішила ввести обмежувальні заходи на території міста Первомайська з 12.03.2020 по 31.03.2020 року, а саме:

- призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності;

- призупинити освітній процес у вищих навчальних закладах;

- обмежити проведення спортивних заходів на території міста Первомайська;

- забезпечити обмеження проведення масових заходів на території міста Первомайська (більш ніж 60 осіб);

- забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Первомайська з ознаками інфекційного захворювання.

З урахуванням рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, міський голова видала розпорядження, яким запроваджується з 12 березня по 3 квітня 2020 року карантин у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Первомайська, призупинивши в них освітній процес. Також розпорядження передбачає відмову на даний період часу від проведення масових заходів освітнього, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.

Протокол засідання комісії ТЕБ та НС щодо гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2