Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

За оперативною інформацією управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації по м. Миколаєву та Миколаївській області у другій половині дня та до кінця доби 27-го січня очікуються складні погодні умови: значний сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, сильна хуртовина, снігові замети. Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб житлово-комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Саме тому, 27 січня 2021 року, міський голова Олег Демченко терміново скликав позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради, на якому члени комісії обговорили питання щодо загрози виникнення надзвичайної ситуації на території Первомайської територіальної громади внаслідок ускладнення погодних умов.

За результатами засідання комісії були прийняті відповідні рішення та надані доручення посадовцям для відпрацювання в межах повноважень.