Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

26 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Проведення позачергового засідання було викликане необхідністю вирішення питання щодо надання соціального житла. Нагадаємо, що за кошти державної субвенції для придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в розмірі 1 224 729,00 грн. виконком міської ради придбав 4 однокімнатні квартири, кожна площею не менше 32 кв. метрів, зі всіма зручностями, індивідуальним опаленням, сучасним ремонтом. 2 квартири повністю умебльовані. Придбані квартири – це соціальне житло для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Члени виконкому прийняли рішення про надання соціального житла 2 дітям-сиротам та 3 особам з числа дітей-сиріт, які перебувають на соціальному квартирному обліку.

Усього під час засідання виконавчого комітету було прийнято 13 рішень, зокрема про встановлення тарифу на послуги з опалення для ТОВ «Комунсервіс тепло»; про встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ «Баніса Енерджі Юкрейн»; про погодження статусу громадського формування з охорони громадського порядку «Козацька охорона».