Позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

8 червня 2017 року о 19.00 закінчилось позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради, що відбулось під головуванням міського голови Л.Дромашко. Члени комісії обговорювали питання про запобігання виникненню надзвичайної ситуації пов’язаної з припиненням централізованого водопостачання частини населення міста Первомайська внаслідок зниження рівня води в річках Південний Буг та Кодима.

В результаті злагодженої роботи КП «Первомайський міський водоканал» та органів місцевого самоврядування мікрорайон «Цукровий завод», навіть при низькому рівні води, вже забезпечений централізованим водопостачанням, окрім того питна вода на даний мікрорайон завозиться додатково.

Згідно з планом оперативних заходів по забезпеченню експлуатації ОСВ №3 (мікрорайон «Гілея») КП «Первомайський міський водоканал» в умовах зниження рівня води в річці Південний Буг тривають роботи по розчистці підводної ділянки самопливних трубопроводів водозабору з річки; проводиться очистка приямки прийомної камери водозабору; очищуються від мулових відкладень самопливних трубопроводів; замінюються засувки в приймальній камері водозабору; тощо.

9 червня з 6.00 ранку розпочались ремонтні роботи дамби ПАТ «Миколаївобленерго», що значною мірою підвищить рівень води в річці Південний Буг. Вже проведено підготовчі роботи – заготовлено відповідні металеві конструкції, завезено необхідні матеріали.

Також з метою підвищення рівня води в Південному Бузі планується додатковий скид води з Ладижинського водосховища обсягом 600 млн. кубів.

9 червня протягом дня первомайців будуть інформувати про проведені роботи. О 16.30 заплановано проведення прес-конференції за участю представників КП «Первомайський міський водоканал», ПАТ «Миколаївобленерго»  та виконавчого комітету Первомайської міської ради.