Представлення молодих спеціалістів

Представлення молодих спеціалістів

 

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я та життя людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Численна медична родина міста поповнилася 8 молодими лікарями та лікарями-інтернами.

08 серпня 2018 року колективам Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні та комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради було представлено молодих спеціалістів. Зокрема, по Первомайській ЦМБЛ приступили до роботи лікар – невропатолог - інтерн Оксана Бараненко та лікар-травматолог, за сумісництвом лікар невідкладних станів Михайло Вадатурський. А по комунальному підприємстві «Первомайський МЦПМСД»: лікар акушер - гінеколог Тетяна Романік, лікар – інтерн – стоматолог Марина Жуматій та лікарі – інтерни загальної практики сімейної медицини – Марія Кицун, Вероніка Задорожня, Ірина Вялова та Руслан Шинкаренко, які по закінченню інтернатури будуть працювати сімейними лікарями.

Участь у представленні взяли міський голова Л.Дромашко та заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питань Н.Товста. Людмила Григорівна побажала молодим медикам та їхнім родинам щастя і миру, міцного здоров’я, благополуччя і добра, а також працювати з задоволенням на користь громади міста.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день в м. Первомайську спостерігається дефіцит лікарів з усіх спеціальностей, особливо – сімейних лікарів. Міська влада не залишається осторонь проблем з медичними кадрами, а намагається їх вирішувати. Так протягом 2012-2018 років за кошти міського бюджету в Одеському національному університеті пройшли навчання троє студентів, а саме Вероніка Задорожня, Ірина Вялова та Руслан Шинкаренко.