Прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради Ольги Колесніченко

Прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради Ольги Колесніченко

05 червня 2018 року відбулася прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради О.Колесніченко для місцевих засобів масової інформації. Прес-конференція присвячена роз’ясненню Положення про порядок призначення житлових субсидій затвердженої у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. №329 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ та визнання такою, що втратила чинність постанова КМУ від 28.12.16р. № 1022».

Детально посадовець зупинилась на питаннях щодо: причин відмови в призначенні житлової субсидії; в яких випадках житлова субсидія не призначається; кому необхідно звернутись для подання нових заяви та декларації; щодо змін в заповненні заяви та декларації; на який термін призначається житлова субсидія; щодо обрахування доходу для призначення субсидії; щодо отримання інформації, необхідної для призначення субсидії; щодо припинення раніше призначеної житлової субсидії; щодо змін до соціальних нормативів; стосовно невикористаних сум субсидій, тощо.

Ольга Анатоліївна зазначила, що в разі подання неповних або недостовірних відомостей про осіб, які входять до складу домогосподарства, та членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), їх доходів, майнового стану і витрат, може бути відмовлено у призначенні житлової субсидії або припинено її надання, а суму виплаченої субсидії необхідно буде повернути.

У прес-конференції взяли участь журналісти місцевих телеканалів «Твій Всесвіт» та «Олта», газет «Вісник Первомайська» та «ТВ Всесвіт» та посадові особи виконавчих органів місцевого самоврядування.