Презентація нової книги Юрія Островершенка

Презентація нової книги Юрія Островершенка

06 лютого 2019 року в Первомайському краєзнавчому музеї відбулась презентація нової книги поета, уродженця нашого міста Юрія Островершенка «Павза. Миттєва юрба», яка є продовженням Всеукраїнського літературно-художнього проекту «Захід – Південь – Схід – єдина Україна». Також було представлено останній випуск часопису «Соборна вулиця».

На презентацію завітали міський голова Людмила Дромашко, поети Наталія Терещенко, Лоріна Лисогурська, Жанна Семененко-Руських, Григорій Усатюк, а також співробітники управління культури, національностей, релігії, молоді та спорту міської ради, бібліотекарі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи, краєзнавці і поціновувачі української книги.

Людмила Григорівна привітала поета з виходом нової збірки поезії та побажала автору натхнення, нових звершень, зичила не зупинятись на досягнутому. У своїй промові міський голова зазначила, що пишається талановитими первомайцями, які роблять наше життя яскравішим та прославляють місто далеко за його теренами.

Під час заходу Юрій Островершенко презентував свої вірші, проводив інтерактив, за найоригінальніше питання дарував книгу з особистим підписом та побажаннями. У телефонному режимі з первомайцями спілкувалися поет і есеїст, лауреат Шевченківської премії, головний редактор журналу «Соборна вулиця» Дмитро Кремінь та голова Кіровоградського обласного відділення Асоціації українських письменників Віктор Шило. Окрім того, протягом дня відбулася серія творчих зустрічей Юрія Островершенка зі школярами загальноосвітніх шкіл, №4, №8, №12, №17.