Презентація результатів соціологічного дослідження

Презентація результатів соціологічного дослідження

08 лютого 2018 року в місті Первомайську відбулась презентація результатів соціологічного дослідження з вивчення громадської та експертної думок щодо діяльності органів місцевого самоврядування і їх взаємодія з громадськістю. Захід проведено в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії. Організаторами виступили: Асоціація міст України, Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад, Норвезький інститут міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук.

В презентації взяли участь міський голова Л.Дромашко, керівник дослідників в Норвезькому інституті міських і регіональних досліджень Тріне Мірвольд, експерт проекту в АМУ Н.Бескупська, соціолог ОперСоц В.Балійчук, виконавчий директор Миколаївського РВ АМУ Т.Яблоновська, Новобузький міський голова М.Лагодієнко, Вознесенський міський голова В.Луков, Новоодеський міський голова О.Поляков, голова Баштанської міської об'єднаної територіальної громади І.Рубський, депутати Миколаївської обласної та Первомайської міської рад, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, представники громадських організацій, студентська молодь, місцеві ЗМІ.

Після вітального слова міського голови Людмили Дромашко, про проект, мету зустрічі та завдання зібрання проінформувала Наталя Бескупська. Тріне Мірвольд розповіла присутнім про результати досліджень місцевої демократії на прикладі норвезьких муніципалітетів, а безпосередньо із результатами соціологічного дослідження, проведеного у місті Первомайську на початку листопада минулого року, та висновками, присутніх ознайомив Владислав Балійчук. Наостанок присутні у формі діалогу обсудили проблеми, що існують у місті Первомайську та аналогічних громадах Миколаївщини, обмінялись досвідом та напрацюваннями щодо їхнього подолання.