Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Прибирання виїзду з міста зі сторони с.Грушівка

Прибирання виїзду з міста зі сторони с.Грушівка

З метою пропаганди екологічних знань серед широких верств населення, підвищення рівня екологічної культури, а також санітарного очищення міста Первомайська після зимового періоду експлуатації, відновлення благоустрою та озеленення території міста, підприємств, організацій усіх форм власності, підготовки об'єктів міської інфраструктури до проведення загальнодержавних і загальноміських заходів виконавчий комітет Первомайської міської ради оголосив про проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста. Відповідно до рішення виконавчого комітету двомісячник відбудеться у період з 18 березня по 17 травня 2019 року.

Так, 21 березня 2019 року розпочаті заходи з санітарної очистки нашого міста. Працівники управління житлово-комунального господарства міської ради та апарату виконавчого комітету міської ради прибирали виїзд з міста зі сторони с.Грушівка. Зокрема, вздовж узбіччя дороги збирали пластик, скляні пляшки, скло, поліетиленові пакети, побутове сміття, суху траву та листя дерев.

Міська влада в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням бути більш відповідальними, не бруднити та зберігати належний санітарний стан території улюбленого міста, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Завдяки небайдужим городянам, Первомайськ стане чистішим, а також привабливішим для мешканців та гостей. Кожен з нас може зробити свій внесок у створення комфорту та затишку у кожному куточку міста. Тож, долучайтеся до прибирання нашого рідного міста, зробимо разом його чистим та охайним.