Приміщенні міської ради відбулась прес-конференція, присвячена дослідженню громадської думки з питань участі жінок в українській політиці.

Приміщенні міської ради відбулась прес-конференція, присвячена дослідженню громадської думки з питань участі жінок в українській політиці.

19 жовтня 2016 року в   Дослідження є частиною інформаційно-комунікаційної кампанії у рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». У заході взяли участь міський голова Л.Дромашко та секретар міської ради Н.Сабліна, Регіональна Представниця Проекту «ПУЛ жінок в Україні» в Миколаївській області О.Константинова, представники, представниці влади, політичних партій, жіночого політ-клубу міста, переможці конкурсного відбору до політичної школи жінок від Миколаївщини та журналісти місцевих ЗМІ.

         Прес-конференція була присвячена запуску першої комунікаційно-інформаційної кампанії проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні».

Регіональна Представниця Проекту «ПУЛ жінок в Україні» в Миколаївській області О.Константинова представила переможців конкурсного відбору до політичної школи жінок від Миколаївщини, а міський голова Л.Дромашко вручила їм сертифікати на навчання.

Присутні ознайомились з презентацією про дослідження громадської думки з питань участі жінок в політиці в Україні.

Крім того учасники заходу мали змогу поспілкуватися та висловити свої думки щодо теми прес-конференції.