Привітання з Днем журналіста

Привітання з Днем журналіста

06 червня 2019 року міський голова Людмила Дромашко та секретар міської ради Сергій Бондарчук вітали представників місцевих засобів масової інформації з Днем журналіста. Зустріч відбулась в приміщенні виконавчого комітету міської ради. Тут на журналістів чекали подарунки, чаювання та святкова програма, підготована Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.

Вітаючи присутніх із професійним святом, Людмила Григорівна насамперед подякувала представникам ЗМІ за співпрацю, зазначивши, що первомайські журналісти найкращі. Міський голова у своїй промові також зауважила, що в місті, як і по всій країні, наряду із негативними відбуваються і позитивні зміни та події, тому акцентувати увагу лише на негативі неправильно. Окрім того Людмила Григорівна звернулась до журналістів з проханням не викривлювати інформацію та висвітлювати її правдиво.

До привітань долучився також секретар міської ради Сергій Бондарчук. Посадовець спільно із журналістами обговорили зміни до положення про акредитацію засобів масової інформації при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Зустріч проходила в невимушеній, святковій атмосфері, присутні мали змогу поставити міському голові питання, що їх цікавили та отримати вичерпні відповіді. Наостанок журналісти подякували очільниці міста за відкритість та повсякчасну готовність до спілкування.