Профілактичний рейд в громадських місцях

Профілактичний рейд в громадських місцях

18 березня 2020 року на виконання доручення Первомайського міського голови Людмили Дромашко та з метою запобігання бездоглядності дітей під час карантину управління у справах дітей спільно з ювенальною превенцією Первомайського відділу національної поліції провели профілактичний рейд в громадських місцях міста Первомайська.

Рейдова група у складі 6 осіб перевірила дотримання мешканцями міста карантину. З дітьми та батьками проведені профілактичні попереджувальні бесіди. Всім нагадали, що під час карантину заборонено перебування в громадських місцях без превентивних засобів та про необхідність забезпечення самоізоляції, як найкращого способу особистої безпеки.

Необхідно зауважити, що в цілому мешканці міста відповідально ставляться до карантинних заходів – в центрі міста рейдова група зустріла обмежену кількість батьків та дітей. На попередження мешканці міста реагували адекватно - збиралися додому та дякували за попередження.

Працівники управління у справах дітей в черговий раз нагадують, що карантинні заходи навіть під час канікул мають виконуватися та інформують мешканців міста, що такі рейди будуть проводитися кожен день протягом дії карантину в різних частинах міста. При системному невиконанні вимог діючого законодавства щодо карантину – на батьків, діти яких перебувають поза помешканнями та в групах, буде накладений штраф відповідно до ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.