Рада регіонального розвитку Миколаївщини

Рада регіонального розвитку Миколаївщини

27 листопада 2018 року в місті Миколаєві відбулася Рада регіонального розвитку Миколаївщини, в якій взяли участь керівництво області, очільники міських та районних адміністрацій, голови міських, районних та сільських рад, голови ОТГ та депутати різних рівнів.

У вступному слові голова ОДА Олексій Савченко зазначив, що Рада регіонального розвитку Миколаївщини дає старт процесу формування трирічного перспективного плану розвитку регіону. За словами голови області, головною метою засідання Ради регіонального розвитку області є підбиття проміжних підсумків децентралізації у регіоні та визначення пріоритетних напрямків і проектів розвитку Миколаївщини.

На засіданні Ради регіонального розвитку були заслухані доповіді представників ОТГ та районних державних адміністрацій про хід децентралізації на місцях.

Про формування Перспективного плану розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки розповів заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір. Він зазначив, що механізм створення трирічного плану розвитку Миколаївської області передбачає проведення відповідних зустрічей та обговорень на рівні району, міста чи ОТГ – із залученням громади. Напрацьовані пропозиції із можливими проектами розвитку будуть затверджені на підсумковому обласному засіданні Ради регіонального розвитку вже у лютому 2019 року. Наступний етап передбачатиме погодження плану розвитку Миколаївщини Президентом та Урядом.

На засіданні Ради регіонального розвитку Миколаївщини була присутня делегація і від нашого міста. До її складу входили Первомайський міський голова Людмила Дромашко, її перший заступник Олександр Кукуруза, депутати міської ради Світлана Фролова та Лілія Філіпішина, а також керуючий директор ТДВ «Первомайськдизельмаш», член виконавчого комітету міської ради Алла Чебаненко.

Повернувшись з Миколаєва, Людмила Дромашко на позачерговій апаратній нараді проінформувала керівників місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради про питання, які порушувалися під час проведення Ради регіонів області. Вона також закликала присутніх подати пропозиції щодо розвитку своїх підприємств, підрозділів та міста в цілому на найближчі три роки. До цієї справи також буде залучено й усю громаду міста, аби виробити план дій щодо розвитку Первомайська в означений період.