Реалізація проекту «Місто – для молоді, молодь – для міста»

Реалізація проекту «Місто – для молоді, молодь – для міста»

Відокремлений підрозділ ГО «Агентство економічного розвитку» в місті Первомайськ реалізує проект «Місто – для молоді, молодь – для міста». Проект реалізується завдяки перемозі в конкурсі міні-грантів від програми Київський Діалог/Kyiv Dialodue. Мета проекту полягає в створені в місті платформи для розвитку молоді. Створення такого «Вільного Молодіжного Простору» - де молодь, зможе змістовно та весело проводити час, місце активностей, самореалізації, здобуття знань, умінь та напрацювання власних навичок. В молодіжному центрі кожен матиме змогу показати свої вміння та поділитися досвідом, а молодіжні лідери знайдуть підтримку своєї ідеї та наставників, які допоможуть в її реалізації.

Проект реалізується у співпраці громадської організації з міською владою, яка надала приміщення для створення такої платформи та сприяє проведенню ремонтних робіт та створенню комфортних умов для розвитку молоді міста Первомайськ.

Презентація проекту «Місто – для молоді, молодь – для міста» за підтримки проекту Київський Діалог/Kyiv Dialodue відбудеться 12 листопада 2017 року о 14 годині за адресою вул. Олександра Герцена, 10. Запрошуємо молодь нашого міста відвідати захід.