Робочий візит голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка

Робочий візит голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка

03 березня 2020 року в місті Первомайську з робочим візитом перебував голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Олександр Васильович прибув на зустріч з мешканцями міста Первомайська та району з метою обговорення нагальних потреб громади та окреслення шляхів найскорішого вирішення проблемних питань. Зустріч відбулась у формі діалогу, всі бажаючі мали змогу поставити питання до керівництва області і міста та отримати вичерпні відповіді. Зокрема під час зустрічі небайдужі мешканці міста та району звернулись до голови ОДА із наступних питань: ремонт доріг; визначення межі міста Первомайська; питання децентралізації та затвердження перспективного плану формування територій громад Миколаївської області; щодо вжитих заходів із запобігання поширення коронавірусу в Миколаївській області, тощо.

В зустрічі також взяли участь перший заступник голови Миколаївської ОДА Сергій Бичков, заступник голови Миколаївської ОДА з соціальних, гуманітарних питань, надання адміністративних послуг та розвитку громадянського суспільства Олександр Трайтлі, в.о. начальника управління інфраструктури Миколаївської ОДА Сергій Сікорський, Первомайський міський голова Людмила Дромашко, голова Первомайської райдержадміністрації Сергій Саковський, депутати Первомайської міської ради, посадовці виконавчих органів міської ради, ЗМІ та громадськість міста.

Завдяки конструктивному діалогу влади із громадою в ході зустрічі були визначені шляхи подолання проблемних питань міста Первомайська та Первомайського району.