Робочий візит заступника голови облдержадміністрації з питань фінансів

Робочий візит заступника голови облдержадміністрації з питань фінансів

17 квітня 2019 року в місті з робочим візитом перебував заступник голови облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку та децентралізації та соціальних питань О.Кушнір. Посадовець зустрівся з колективом Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні, а також поспілкувався з первомайською молоддю.

Медичному закладу Олександр Валентинович презентував нове медичне обладнання – електрокоагулятор, камеру для дезінфекції ендоскопів та електроніж. В ході зустрічі з медиками міста обговорювалась реформа галузі охорони здоров’я, що триває в країні, її переваги та проблемні моменти, що потребують доопрацювання. Окремо піднімалось питання забезпеченості міста інсуліном.

Візит продовжився спілкуванням посадовця із молоддю Первомайська – ініціативною групою щодо створення в місті басейну. В зустрічі також взяли участь перший заступник міського голови О.Кукуруза, голова Первомайської районної державної адміністрації В.Вовк, депутати міської ради. Делегація оглянула недіючу котельню міського водоканалу, яку планується переробити під фізкультурно-оздоровчий комплекс із басейном.

Ідея створення басейну в нашому місті виникла багато років тому. Проте лише сьогодні з’явилась реальна можливість втілити її в життя. Ще у 2018 році проект групи активних молодих людей щодо створення басейну саме на базі котельної брав участь та увійшов до четвірки лідерів міського проекту «Бюджет участі». Тоді на підтримку створення басейну в місті висловились понад 4000 первомайців. На сьогоднішній день в міському бюджеті на 2019 рік на виготовлення проектно-кошторисної документації передбачено 250 тис.грн.

За допомогою в фінансуванні реалізації проекту депутати міської ради звернулись до заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра та депутатів обласної ради. Під час робочого візиту до міста Олександр Валентинович, врахувавши побажання первомайців та ознайомившись із проектом, запевнив, що кошти будуть віднайдені, а проект, відповідно до Перспективного плану розвитку міста Первомайська на 2019-2021 роки, буде реалізований у найближчі три роки. Підтримка обласним керівництвом ідеї створення басейну в місті яскраво свідчить про дієвий діалог влади з громадою.